RWR84S1580FRRSL
MFR.Part #
RWR84S1580FRRSL
JLCPCB Part #
C1842085
Description
-55℃~+250℃ 158Ω 7W Wirewound Resistor ±1% ±30ppm/℃ 插件,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors