RWR84NR150DSB12
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RWR84NR150DSB12
JLCPCB Part #
C1494277
Package
Plugin,D7.9xL22.2mm
Description
-55℃~+250℃ 150mΩ 7W Wirewound Resistor ±0.5% ±650ppm/℃ 插件,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors