RWR82S4990FRB12
MFR.Part #
RWR82S4990FRB12
JLCPCB Part #
C1456227
Description
-55℃~+250℃ 1.5W 499Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2xL7.9mm Through Hole Resistors