RWR82S1330FRS73
MFR.Part #
RWR82S1330FRS73
JLCPCB Part #
C1832643
Description
-55℃~+250℃ 1.5W 133Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2xL7.9mm Through Hole Resistors