RWR82NR400FRRSL
MFR.Part #
RWR82NR400FRRSL
JLCPCB Part #
C1842298
Description
-55℃~+250℃ 1.5W 400mΩ Wirewound Resistor ±1% ±650ppm/℃ 插件,D2xL7.9mm Through Hole Resistors