RWR81SR750BSB12
MFR.Part #
RWR81SR750BSB12
JLCPCB Part #
C3529325
Description
-55℃~+250℃ 1W 750mΩ Wirewound Resistor ±0.1% ±400ppm/℃ 插件,D2.2xL6.4mm Through Hole Resistors