RWR81S5620BRS70
MFR.Part #
RWR81S5620BRS70
JLCPCB Part #
C1840846
Description
-55℃~+250℃ 1W 562Ω Wirewound Resistor ±0.1% ±20ppm/℃ 插件,D2.2xL6.4mm Through Hole Resistors