RWR81S4R32FRRSL
MFR.Part #
RWR81S4R32FRRSL
JLCPCB Part #
C3503053
Description
-55℃~+250℃ 1W 4.32Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.2xL6.4mm Through Hole Resistors