RWR81S4750FRB12
MFR.Part #
RWR81S4750FRB12
JLCPCB Part #
C3369782
Description
-55℃~+250℃ 1W 475Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.2xL6.4mm Through Hole Resistors