RWR81S4370BRS73
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RWR81S4370BRS73
JLCPCB Part #
C1840494
Package
Plugin,D2.2xL6.4mm
Description
-55℃~+250℃ 1W 437Ω Wirewound Resistor ±0.1% ±20ppm/℃ 插件,D2.2xL6.4mm Through Hole Resistors