RWR81S3610DPB12
MFR.Part #
RWR81S3610DPB12
JLCPCB Part #
C1471081
Description
-55℃~+250℃ 1W 361Ω Wirewound Resistor ±0.5% ±20ppm/℃ 插件,D2.2xL6.4mm Through Hole Resistors