RWR81S2490FRBSL
MFR.Part #
RWR81S2490FRBSL
JLCPCB Part #
C1457608
Description
-55℃~+250℃ 1W 249Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.2xL6.4mm Through Hole Resistors