RWR81S1R50DRB12
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RWR81S1R50DRB12
JLCPCB Part #
C1468754
Package
Plugin,D2.2xL6.4mm
Description
-55℃~+250℃ 1.5Ω 1W Wirewound Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.2xL6.4mm Through Hole Resistors