RWR81S1R30FRS73
MFR.Part #
RWR81S1R30FRS73
JLCPCB Part #
C1830636
Description
-55℃~+250℃ 1.3Ω 1W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.2xL6.4mm Through Hole Resistors