RWR81S1R24FRRSL
MFR.Part #
RWR81S1R24FRRSL
JLCPCB Part #
C3529402
Description
-55℃~+250℃ 1.24Ω 1W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.2xL6.4mm Through Hole Resistors