RWR81S1R21FRS70
MFR.Part #
RWR81S1R21FRS70
JLCPCB Part #
C1829951
Description
-55℃~+250℃ 1.21Ω 1W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.2xL6.4mm Through Hole Resistors