RWR81S1R05BRB12
MFR.Part #
RWR81S1R05BRB12
JLCPCB Part #
C1483452
Description
-55℃~+250℃ 1.05Ω 1W Wirewound Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.2xL6.4mm Through Hole Resistors