RWR81S1R00DRS70
MFR.Part #
RWR81S1R00DRS70
JLCPCB Part #
C3398000
Description
-55℃~+250℃ 1W 1Ω Wirewound Resistor ±0.5% ±400ppm/℃ 插件,D2.2xL6.4mm Through Hole Resistors