RWR81S1500BRB12
MFR.Part #
RWR81S1500BRB12
JLCPCB Part #
C1483709
Description
-55℃~+250℃ 150Ω 1W Wirewound Resistor ±0.1% ±20ppm/℃ 插件,D2.2xL6.4mm Through Hole Resistors