RWR81NR620FRS73
MFR.Part #
RWR81NR620FRS73
JLCPCB Part #
C1839822
Description
-55℃~+250℃ 1W 620mΩ Wirewound Resistor ±1% ±400ppm/℃ 插件,D2.2xL6.4mm Through Hole Resistors