RWR81NR620FRB12
MFR.Part #
RWR81NR620FRB12
JLCPCB Part #
C1478910
Description
-55℃~+250℃ 1W 620mΩ Wirewound Resistor ±1% ±400ppm/℃ 插件,D2.2xL6.4mm Through Hole Resistors