RWR81NR316FSS73
MFR.Part #
RWR81NR316FSS73
JLCPCB Part #
C1842717
Description
-55℃~+250℃ 1W 316mΩ Wirewound Resistor ±1% ±650ppm/℃ 插件,D2.2xL6.4mm Through Hole Resistors