RWR81NR243FRS70
MFR.Part #
RWR81NR243FRS70
JLCPCB Part #
C1838737
Description
-55℃~+250℃ 1W 243mΩ Wirewound Resistor ±1% ±650ppm/℃ 插件,D2.2xL6.4mm Through Hole Resistors