RWR81NR200FSS73
MFR.Part #
RWR81NR200FSS73
JLCPCB Part #
C3435055
Description
-55℃~+250℃ 1W 200mΩ Wirewound Resistor ±1% ±650ppm/℃ 插件,D2.2xL6.4mm Through Hole Resistors