RWR81NR124FRB12
MFR.Part #
RWR81NR124FRB12
JLCPCB Part #
C3415790
Description
-55℃~+250℃ 124mΩ 1W Wirewound Resistor ±1% ±650ppm/℃ Plugin,D2.2xL6.4mm Through Hole Resistors