RWR81N4990FRS73
MFR.Part #
RWR81N4990FRS73
JLCPCB Part #
C1837088
Description
-55℃~+250℃ 1W 499Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.2xL6.4mm Through Hole Resistors