RWR81N21R0BRS73
MFR.Part #
RWR81N21R0BRS73
JLCPCB Part #
C1844428
Description
-55℃~+250℃ 1W 21Ω Wirewound Resistor ±0.1% ±20ppm/℃ 插件,D2.2xL6.4mm Through Hole Resistors