RWR81N1R10BRB12
MFR.Part #
RWR81N1R10BRB12
JLCPCB Part #
C1488551
Description
-55℃~+250℃ 1.1Ω 1W Wirewound Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.2xL6.4mm Through Hole Resistors