RWR81N1820FRS70
MFR.Part #
RWR81N1820FRS70
JLCPCB Part #
C3436901
Description
-55℃~+250℃ 182Ω 1W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.2xL6.4mm Through Hole Resistors