RWR81N1500FRBSL
MFR.Part #
RWR81N1500FRBSL
JLCPCB Part #
C1473720
Description
-55℃~+250℃ 150Ω 1W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.2xL6.4mm Through Hole Resistors