RWR81N1130BRS70
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RWR81N1130BRS70
JLCPCB Part #
C3481358
Package
Plugin,D2.2xL6.4mm
Description
-55℃~+250℃ 113Ω 1W Wirewound Resistor ±0.1% ±20ppm/℃ 插件,D2.2xL6.4mm Through Hole Resistors