RWR80SR909FRB12
MFR.Part #
RWR80SR909FRB12
JLCPCB Part #
C1468270
Description
-55℃~+250℃ 2W 909mΩ Wirewound Resistor ±1% ±400ppm/℃ 插件,D2.4xL10.3mm Through Hole Resistors