RWR80S8250FRB12
MFR.Part #
RWR80S8250FRB12
JLCPCB Part #
C3399870
Description
-55℃~+250℃ 2W 825Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.4xL10.3mm Through Hole Resistors