RWR80S8060FRB12
MFR.Part #
RWR80S8060FRB12
JLCPCB Part #
C1455674
Description
-55℃~+250℃ 2W 806Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.4xL10.3mm Through Hole Resistors