RWR80S7R68BSBSL
MFR.Part #
RWR80S7R68BSBSL
JLCPCB Part #
C1491046
Description
-55℃~+250℃ 2W 7.68Ω Wirewound Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL10.3mm Through Hole Resistors