RWR80S5620FRS73
MFR.Part #
RWR80S5620FRS73
JLCPCB Part #
C3423386
Description
-55℃~+250℃ 2W 562Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.4xL10.3mm Through Hole Resistors