RWR80S3920FRS73
MFR.Part #
RWR80S3920FRS73
JLCPCB Part #
C1831462
Description
-55℃~+250℃ 2W 392Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.4xL10.3mm Through Hole Resistors