RWR80S2R26FRB12
MFR.Part #
RWR80S2R26FRB12
JLCPCB Part #
C1456558
Description
-55℃~+250℃ 2.26Ω 2W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL10.3mm Through Hole Resistors