RWR80S2501BSRSL
MFR.Part #
RWR80S2501BSRSL
JLCPCB Part #
C1843976
Description
-55℃~+250℃ 2.5kΩ 2W Wirewound Resistor ±0.1% ±20ppm/℃ Plugin,D2.4xL10.3mm Through Hole Resistors