RWR80S2150FPRSL
MFR.Part #
RWR80S2150FPRSL
JLCPCB Part #
C1836416
Description
-55℃~+250℃ 215Ω 2W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.4xL10.3mm Through Hole Resistors