RWR80S1R78BRRSL
MFR.Part #
RWR80S1R78BRRSL
JLCPCB Part #
C1842817
Description
-55℃~+250℃ 1.78Ω 2W Wirewound Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL10.3mm Through Hole Resistors