RWR80S1R62FRB12
MFR.Part #
RWR80S1R62FRB12
JLCPCB Part #
C3395765
Description
-55℃~+250℃ 1.62Ω 2W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL10.3mm Through Hole Resistors