RWR80S1R50FMS73
MFR.Part #
RWR80S1R50FMS73
JLCPCB Part #
C3457638
Description
-55℃~+250℃ 1.5Ω 2W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL10.3mm Through Hole Resistors