RWR80S1R00BRS73
MFR.Part #
RWR80S1R00BRS73
JLCPCB Part #
C1841760
Description
-55℃~+250℃ 1Ω 2W Wirewound Resistor ±0.1% ±400ppm/℃ 插件,D2.4xL10.3mm Through Hole Resistors