RWR80S1740FRB12
MFR.Part #
RWR80S1740FRB12
JLCPCB Part #
C1455875
Description
-55℃~+250℃ 174Ω 2W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.4xL10.3mm Through Hole Resistors