RWR80S1620DRBSL
MFR.Part #
RWR80S1620DRBSL
JLCPCB Part #
C1478976
Description
-55℃~+250℃ 162Ω 2W Wirewound Resistor ±0.5% ±20ppm/℃ 插件,D2.4xL10.3mm Through Hole Resistors