RWR80N56R2BSB12
MFR.Part #
RWR80N56R2BSB12
JLCPCB Part #
C1493282
Description
-55℃~+250℃ 2W 56.2Ω Wirewound Resistor ±0.1% ±20ppm/℃ 插件,D2.4xL10.3mm Through Hole Resistors