RWR80N1R82FRB12
MFR.Part #
RWR80N1R82FRB12
JLCPCB Part #
C1469919
Description
-55℃~+250℃ 1.82Ω 2W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL10.3mm Through Hole Resistors