RWR80N1200BRB12
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RWR80N1200BRB12
JLCPCB Part #
C1489882
Package
Plugin,D2.4xL10.3mm
Description
-55℃~+250℃ 120Ω 2W Wirewound Resistor ±0.1% ±20ppm/℃ 插件,D2.4xL10.3mm Through Hole Resistors