RWR78S4870FRB12
MFR.Part #
RWR78S4870FRB12
JLCPCB Part #
C1460784
Description
-55℃~+250℃ 10W 487Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors